O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho e-shopu.

 

Specializujeme se na prodej a dovoz zboží z NĚMECKA! Zboží nevedeme skladem, vše je na objednání!

Na nákupy jezdíme vždy v pátek s tím, že uzávěrka je ve čtvrtek do 14.00hod.!! Do té doby je potřeba mít objednávku uhrazenou a nebo alespoň zaslené potvrzení o provedené platbě!!!

Platby lze provádět POUZE předem na náš účet a to i při osobním odběru, HOTOVOST NEPŘIJÍMÁME! Je zde zákon o EET, pod který nespadáme.

O termínu dalšího nákupu v Německu Vás vždy informujeme hned na úvodní straně v kolonce NOVINKY - TERMÍN DALŠÍHO NÁKUPU V NĚMECKU.

Zboží poté odesíláme hned následující pracovní dny nebo jsou možné osobní odběry a to na těchto odběrných místech: Praha 4 - Chodov, Háje, Jižní město nebo Praha 10 - Hostivař, Malešice, Štěrboholy.

Při nákupu nad 2.500,- Kč včetně je rozvoz po CELÉ PRAZE ZDARMA!!!

Na našich stránkách najdete DĚTSKOU VÝŽIVU, DĚTSKOU KOSMETIKU, PLENKY, KOJENECKÁ a POKRAČOVACÍ MLÉKA, PRACÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, DROGERII, KOSMETIKU, POTRAVINY, CHLAZENÉ POTRAVINY, BEZLEPKOVÉ POTRAVINY, ČOKOLÁDOVÉ DOBRŮTKY, BONBÓNKY, VŠE PRO PARTY, KRMIVO PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY, LOŽNÍ POVLEČENÍ, NÁPOJE, VŠE NA PEČENÍ, HRAČKY a MNOHO DALŠÍHO...

Vše dovážíme z Německa a zakoupené zboží Vám obratem odesíláme.

Veškeré čokoládové výrobky jsou z PRAVÉ MLÉČNÉ ČOKOLÁDY s minimálním obsahem kakaa 30%, ne žádné levné náhražky z kakaové hmoty!

Nakupujete v klidu a pohodlí Vašeho domova o ostatní se postaráme my.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám v nejbližší možné době odpovíme.

Věříme, že budete s našemi produkty i službami spokojeni.

 

Děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše DEDERONA...


OTA3MjQ1N