NOVINKY

arr3* * * MIKULÁŠSKÉ A VÁNOČNÍ DOBROTY - Dovoz Německo * * *Drazí zákazníci... Blíží se Mikuláš, Vánoce a s nimi spojené vánoční svátky.   Na našich... arr3TERMÍN DALŠÍHO NÁKUPU V NĚMECKU!Další nákup v Německu proběhne 23.11.2018! Vybírejte, objednávejte, ale nezapomeňte, že termín... arr3!!! DOPRAVA !!!Drazí zákazníci... Balíčky odesíláme přepravní službou PPL! Balíček Vám bude doručen přímo na Vámi...


* * * MIKULÁŠSKÉ A VÁNOČNÍ DOBROTY - Dovoz Německo * * *

Drazí zákazníci...

Blíží se Mikuláš, Vánoce a s nimi spojené vánoční svátky.

 

Na našich stránkách jsme pro Vás již připravili dobrůtky, adventní kalendáře čokoládové, hračkové i kosmetické pro tento krásný čas...

 

V Německu je již mikulášská a vánoční nabídka v plném proudu, proto OBJEDNÁVEJTE S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM, DOKUD JE VELKÝ VÝBĚR A JE JISTOTA, ŽE VEŠKERÉ ZBOŽÍ BUDE SKLADEM! Ať si pak jen užíváte kouzlo VÁNOČNÍHO OBDOBÍ... Začínají totiž s prodejem daleko dříve než v ČR, ale ke konci je již také hodně zboží vyprodáno.

 

Veškeré čokoládové figurky jsou z PRAVÉ MLÉČNÉ ČOKOLÁDY s minimálním obsahem kakaa 30%, ne žádné levné náhražky v podobě kakaové hmoty!

 

Zboží poté odesíláme hned následující pracovní dny nebo jsou také možné OSOBNÍ ODBĚRY, ale pouze u objednávek nad 500,- Kč včetně. Osobní odběry jsou možné jen v pracovní dny a to na Praze 4 - Chodov, vždy po 17.-té hod.!

 

Budeme se těšit na Vaše objednávky...

 

Přejeme krásný den...

Vaše DEDERONA

 

NGZmMDM5