Úvod » KOSMETIKA - Dovoz Německo » Balea - ČISTICÍ gel MOCHI 3v1, 100ml KOREAN SKINCARE BALEA - Německo!
!!! N O V I N K A !!! NA OBJEDNÁNÍ!! Dovoz Německo!
Balea - ČISTICÍ gel MOCHI 3v1, 100ml - Čisticí gel MOCHI je všestranný jemný čisticí přípravek na obličej 3v1. Jeho složení lze použít jako čisticí prostředek na obličej, jemný peeling a rozjasňující smývací masku. Důkladně odstraňuje zbytky make-upu, přebytečný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Jemný čisticí přípravek Mochi zanechává pleť hladkou a svěží. Po použití je pleť příjemně jemná a pružná, bez pocitu napjatosti. Pro čistou a zářivou pleť. Korejská péče o pleť od Balea.
Návod k použití:
Jako čisticí prostředek: Smíchejte malé množství čisticího prostředku s vodou v dlaních, abyste vytvořili krémovou pěnu. Jako exfoliační přípravek: Naneste na suchou pokožku a rovnoměrně rozetřete. Napěňte s trochou vody. Jemně odlupujte. Jako smývací maska: Naneste na suchou pokožku. Nechte působit 5 až 10 minut. Vždy se vyhněte oblasti očí. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.
Vhodné pro: Všechny typy pleti.
Dovoz Německo.
Objem: 100ml
Povinné údaje o výrobku včetně složení a případných alergenů jsou uvedeny na obalu výrobku.
SLOŽENÍ: GLYCERIN, VODA, KOKOYLISETHIONÁT SODNÝ, KOKO-SÍRAN SODNÝ, ŠKROB Z RÝŽE SETEJNÉ (ORYZA SATIVA), KOKAMIDOPROPYLBETAIN, PEMZA, CELULÓZA, FILTRÁT Z FERMENTU SACCHAROMYCES/RÝŽE, KYSELINA CITRONOVÁ, DIKAPRYLYLETER, LAURYLALKOHOL, KOKO-GLUKOSID, GLYCERYLOLEÁT, OLEJ Z RÝŽE SETEJNÉ (PERSEA GRATISSIMA), BENZOÁT SODNÝ, CHLORID CETRIMONIUM, PARFÉM, CHLORID SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, SÍRAN SODNÝ, PENTYLENGLYKOL, CI 75810, PCA SODNÝ, LAKTÁT SODNÝ, ARGININ, LINALOOL, KYSELINA ASPARAGOVÁ, PCA, OLEJ ZE SEMEN SLUNEČNICE ROČNÍ (HELIANTHUS ANNUUS), EXTRAKT Z LISTŮ CAMELLIA SINENSIS. GERANIOL, GLYCIN, ALANIN, SERIN, VALIN, SORBÁT DRASELNÝ, ISOLEUCIN, PROLIN, THREONIN, HISTIDIN, FENYLALANIN, TOKOFEROL, HYDROGENOVANÉ PALMOVÉ GLYCERIDY, CITRÁT, LECITIN, ASKORBYLPALMITÁT.
Výrobce: Balea