NOVINKY

arr3* * * ADVENTNÍ KALENDÁŘE * * *Drazí zákazníci...   Na našich stránkách jsme pro Vás již připravili první ADVENTNÍ... arr3TERMÍN NÁKUPU V NĚMECKU!TERMÍN NÁKUPU V NĚMECKU Na nákupy jezdíme každý pátek   Další nákup proběhne... arr3+ + + H A L L O W E E N + + +Drazí zákazníci...   Do velmi oblíbeného strašidelného svátku "HALLOWEEN" ještě zbývá čas, nicméně... arr3ZBOŽÍ ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO!!!Drazí zákazníci...   Zboží zasíláme i na SLOVENSKO!   Zasílat lze pouze balíky s maximální... arr3* * * MIKULÁŠSKÉ A VÁNOČNÍ DOBROTY * * *Drazí zákazníci...   Na našich stránkách jsme pro Vás již připravili první vánoční dobrůtky a...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 109,00 Kč (4,29 EUR)
Naše cena 109,00 Kč (4,29 EUR)

O nás/Doprava
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho e-shopu.

Specializujeme se na prodej a dovoz zboží z NĚMECKA, které rozesíláme po celé ČR a na SLOVENSKO! Veškeré zboží je na objednání, ŽÁDNÉ ZBOŽÍ NEVEDEME SKLADEM! Proto je vždy nutná platba předem.

NEJSME PLÁTCI DPH!

Na nákupy jezdíme v pátek s tím, že uzávěrka je vždy ve čtvrtek do 18.00hod.! Do té doby je potřeba mít objednávku uhrazenou nebo zaslané potvrzení o provedené platbě!

Bez přijaté platby nebo zaslaném potvrzení o jejím provedení nebude možné Vaši objednávku uskutečnit a bude automaticky přesunuta na další plánovaný nákup v Německu.

Platby lze provádět POUZE předem na náš účet, HOTOVOST NEPŘIJÍMÁME! Je zde zákon o EET, pod který nespadáme.

O termínu dalšího nákupu v Německu Vás vždy informujeme hned na úvodní straně v kolonce NOVINKY - TERMÍN DALŠÍHO NÁKUPU V NĚMECKU.

Zboží poté odesíláme po celé ČR a na SLOVENSKO hned následující pracovní dny ode dne nákupu v Německu.

S ohledem na vzniklou situaci ohledně covid-19 se odeslání zboží může prodloužit až o 10 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení.

Na adrese sídla společnosti NENÍ ODBĚRNÉ MÍSTO!

 

!!! DOPRAVA !!!

 

Balíčky odesíláme po celé ČR a na SLOVENSKO přepravní službou PPL!

Balíček Vám bude doručen přímo na Vámi zvolenou adresu a odpadne Vám tím chození a dlouhé čekání na České poště!

Z tohoto důvodu je NUTNÉ u Vašich objednávek VŽDY uvádět Vaše TELEFONNÍ ČÍSLO! Na které Vám od přepravce přijde informace, kdy Vám bude balíček doručen.

Cena přepravného ČR:

- Balík s hmotností do 10kg: 139,- Kč

- Balík s hmotností od 10,1kg - 20kg: 159,- Kč

- Balík s hmotností nad 20kg: 179,- Kč

 

Cena přepravného na SLOVENSKO:

- Balík s hmotností do 30kg: 300,- Kč

 

Na adrese sídla společnosti NENÍ ODBĚRNÉ MÍSTO!

Na našich stránkách najdete POTRAVINY, CHLAZENÉ POTRAVINY, BEZLEPKOVÉ A BEZLAKTÓZOVÉ POTRAVINY, ČOKOLÁDOVÉ DOBRŮTKY, BONBÓNKY, DĚTSKOU VÝŽIVU, DĚTSKOU KOSMETIKU, PLENKY, KOJENECKÁ a POKRAČOVACÍ MLÉKA, PRACÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, DROGERII, KOSMETIKU, PARTY SORTIMENT, KRMIVO PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY, NÁPOJE, VŠE NA PEČENÍ, HRAČKY a MNOHO DALŠÍHO...

Vše dovážíme z Německa a zakoupené zboží Vám obratem odesíláme po celé ČR.

Veškeré čokoládové výrobky jsou z PRAVÉ MLÉČNÉ ČOKOLÁDY s minimálním obsahem kakaa 30%, ne žádné levné náhražky z kakaové hmoty!

Nakupujte v klidu a pohodlí Vašeho domova o vše ostatní se postaráme my.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit na e-mail: maukce@seznam.cz, rádi Vám v nejbližší možné době odpovíme.

Věříme, že budete s našimi produkty i službami spokojeni.

 

Děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše DEDERONA...


YzJjM