NOVINKY

arr3TERMÍN OBJEDNÁVKY V NĚMECKU!TERMÍN OBJEDNÁVKY V NĚMECKU Díky vzniklé situaci v Německu ohledně covid-19 bude momentálně... arr3ZBOŽÍ ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO!!!Drazí zákazníci...   Zboží zasíláme i na SLOVENSKO! Zasílat lze pouze balíky s maximální...

O nás/Doprava
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho e-shopu.

Specializujeme se na prodej a dovoz zboží z NĚMECKA, které rozesíláme po celé ČR a na SLOVENSKO! Veškeré zboží je na objednání, ŽÁDNÉ ZBOŽÍ NEVEDEME SKLADEM! Proto je vždy nutná platba předem.

NEJSME PLÁTCI DPH!

Na nákupy jezdíme v pátek s tím, že uzávěrka je vždy ve čtvrtek do 18.00hod.! Do té doby je potřeba mít objednávku uhrazenou nebo zaslané potvrzení o provedené platbě!

Bez přijaté platby nebo zaslaném potvrzení o jejím provedení nebude možné Vaši objednávku uskutečnit a bude automaticky přesunuta na další plánovaný nákup v Německu.

Platby lze provádět POUZE předem na náš účet a to i při osobním odběru, HOTOVOST NEPŘIJÍMÁME! Je zde zákon o EET, pod který nespadáme.

O termínu dalšího nákupu v Německu Vás vždy informujeme hned na úvodní straně v kolonce NOVINKY - TERMÍN DALŠÍHO NÁKUPU V NĚMECKU.

Zboží poté odesíláme po celé ČR a na SLOVENSKO hned následující pracovní dny nebo jsou také možné OSOBNÍ ODBĚRY v Praze, ale pouze u objednávek nad 2.000,- Kč včetně.

S ohledem na vzniklou situaci ohledně covid-19 se odeslání zboží může prodloužit až o 10 pracovnívh dnů. Děkujeme za pochopení.

Osobní odběry jsou možné pouze v pracovní dny a to na Praze 4 - Chodov, vždy nejdříve po 17.-té hod.!

S ohledem na vzniklou situaci ohledně covid-19 nejsou momentálně možné ani osobní odběry!

Na adrese sídla společnosti NENÍ ODBĚRNÉ MÍSTO!

Při nákupu nad 4.500,- Kč včetně je ROZVOZ po CELÉ PRAZE ZDARMA!!!

 

!!! DOPRAVA !!!


Balíčky odesíláme po celé ČR a na SLOVENSKO přepravní službou PPL!

Balíček Vám bude doručen přímo na Vámi zvolenou adresu a odpadne Vám tím chození a dlouhé čekání na České poště!

Z tohoto důvodu je NUTNÉ u Vašich objednávek VŽDY uvádět Vaše TELEFONNÍ ČÍSLO! Na které Vám od přepravce přijde informace, kdy Vám bude balíček doručen.

Cena přepravného ČR:

- Balík s hmotností do 10kg: 139,- Kč

- Balík s hmotností od 10,1kg - 20kg: 159,- Kč

- Balík s hmotností nad 20kg: 179,- Kč

 

Cena přepravného na SLOVENSKO:

- Balík s hmotností do 30kg: 300,- Kč

 

Je také možnost OSOBNÍCH ODBĚRŮ v Praze, ale pouze u objednávek nad 2.000,- Kč včetně. Osobní odběry jsou možné pouze v pracovní dny a to na Praze 4 - Chodov, vždy nejdříve po 17.-té hod.!

Na adrese sídla společnosti NENÍ ODBĚRNÉ MÍSTO!

Dále platí akce po celé PRAZE "DOPRAVA ZDARMA" při objednávce nad 4.500,- Kč včetně. Využijte této nabídky a nakupujte z pohodlí Vašeho domova nebo kdekoliv jste a nechte nákupy a rozvoz s donáškou až domů na nás!

Věříme, že tuto službu pro Vás uvítáte.

Na našich stránkách najdete DĚTSKOU VÝŽIVU, DĚTSKOU KOSMETIKU, PLENKY, KOJENECKÁ a POKRAČOVACÍ MLÉKA, PRACÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY, DROGERII, KOSMETIKU, POTRAVINY, CHLAZENÉ POTRAVINY, BEZLEPKOVÉ A BEZLAKTÓZOVÉ POTRAVINY, ČOKOLÁDOVÉ DOBRŮTKY, BONBÓNKY, PARTY SORTIMENT, KRMIVO PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY, NÁPOJE, VŠE NA PEČENÍ, HRAČKY a MNOHO DALŠÍHO...

Vše dovážíme z Německa a zakoupené zboží Vám obratem odesíláme po celé ČR.

Veškeré čokoládové výrobky jsou z PRAVÉ MLÉČNÉ ČOKOLÁDY s minimálním obsahem kakaa 30%, ne žádné levné náhražky z kakaové hmoty!

Nakupujte v klidu a pohodlí Vašeho domova o vše ostatní se postaráme my.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit na e-mail: maukce@seznam.cz, rádi Vám v nejbližší možné době odpovíme.

Věříme, že budete s našimi produkty i službami spokojeni.

 

Děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše DEDERONA...


MzU3NjVm