NOVINKY

arr3*** H A L L O W E E N ***Drazí zákazníci...   Blíží se velmi oblíbený strašidelný svátek "HALLOWEEN"...   Na našich... arr3PODZIMNÍ a VÁNOČNÍ DOBROTY - Dovoz NěmeckoDrazí zákazníci...   Blíží se podzim a zima a s nimi spojené svátky...   Pojďte si užívat... arr3TERMÍN DALŠÍHO NÁKUPU V NĚMECKU!Další nákup v Německu proběhne 28.09.2018! Vybírejte, objednávejte, ale nezapomeňte, že termín... arr3!!! DOPRAVA !!!Drazí zákazníci... Balíčky odesíláme přepravní službou PPL! Balíček Vám bude doručen přímo na Vámi...


PODZIMNÍ a VÁNOČNÍ DOBROTY - Dovoz Německo

Drazí zákazníci...

 

Blíží se podzim a zima a s nimi spojené svátky...

 

Pojďte si užívat příjemné zimní večery s vybranými dobrotami a šálkem dobrého čaje...

 

Na našich stránkách jsme pro Vás již připravili první dobrůtky pro tento krásný čas...

 

Postupně budeme zboží doplňovat dle jeho dostupnosti. Objednávejte včas, dokud je velký výběr a v Německu je zboží skladem!

 

Zboží odesíláme hned následující pracovní dny ode dne nákupu v Německu nebo jsou také možné OSOBNÍ ODBĚRY, ale pouze u objednávek nad 500,- Kč včetně. Osobní odběry jsou možné jen v pracovní dny a to na Praze 4 - Chodov, vždy po 17.-té hod.!

 

Navíc při objednávce nad 2.500,- Kč včetně je ROZVOZ PO CELÉ PRAZE ZDARMA!

 

Veškeré čokoládové figurky jsou z PRAVÉ MLÉČNÉ ČOKOLÁDY s minimálním obsahem kakaa 30%, ne žádné levné náhražky v podobě kakaové hmoty!!!

 

Budeme se těšit na Vaše objednávky...

 

 

Přejeme krásný den...

Vaše DEDERONA

 

NTQ3MmEw